Chwicza Kwaracchelia zdecydował w sprawie przyszłości

Chwicza Kwaracchelia zdecydował w sprawie przyszłości fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.com

Chwicza Kwaracchelia może odejść z SSC Napoli, ale najwcześniej latem 2024 roku. Wcześniej piłkarz podpisze nowy kontrakt i otrzyma gigantyczną podwyżkę - informuje Footmercato.net.

Po wykazaniu zainteresowania skrzydłowym przez Real Madryt, Paris Saint-Germain czy Manchester City, „Błękitni” musieli działać.

Nie czekając na ruch zawodnika, zaprosili jego agenta na rozmowy. Podczas spotkań strony wypracowały porozumienie.

Wiedząc, że klubowi nie uda się zbyt długo utrzymać Gruzina w zespole, Włosi poszli na kompromis.

Footmercato.net donosi o porozumieniu w sprawie przedłużenia kontraktu o 12 miesięcy, do 30 czerwca 2028 roku. Dzięki prolongacie atakujący wejdzie na zdecydowanie wyższy szczebel drabinki płacowej w SSC Napoli.

Mowa o podwyżce z miliona do 4 milionów euro za sezon, wliczając w to półtoramilionowe bonusy.

Jednocześnie pracodawca poinformował świetnie spisującego się piłkarza, że może wyrazić zgodę na jego odejście, ale dopiero latem 2024 roku, żądając wstępnie 100 milionów euro.

Kwota ta absolutnie nie może zaskakiwać. W ciągu zaledwie kilku miesięcy 22-latek wyrósł na jedną z największych gwiazd Serie A.

Dorobek Chwiczy Kwaracchelii to 30 meczów, 14 goli oraz 16 asyst.

***

Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy