City Football Group poluje na skrzydłowego. Oferta może sięgnąć 12 milionów euro

City Football Group poluje na skrzydłowego. Oferta może sięgnąć 12 milionów euro
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Yahoo Esportes

City Football Group nie zrezygnowało z pomysłu pozyskania Wesleya z Palmeiras - informuje Yahoo Esportes.

Grupa, do której należą między innymi Manchester City, Melbourne City, New York City FC czy Girona, próbowała zatrudnić 21-letniego skrzydłowego Palmeiras już kilka miesięcy temu. Zaoferowała ona wtedy za niego jednak niecałe 2,5 miliona euro. Teraz w grę wejdą znacznie większe pieniądze. Oczekuje się bowiem, że na stole pojawi się 12 milionów.

Władze Palmeiras wiedzą już o zamiarach CFG i czekają na oficjalną ofertę. Ta może zostać wystosowana nawet w najbliższych dniach. Wesley zmieniłby barwy latem.

Brazylijczyk może występować na obu skrzydłach, ale ma na koncie również mecze w roli środkowego napastnika. Jego dotychczasowy bilans w pierwszym zespole Palmeiras to 26 spotkań, pięć goli i sześć asyst. W styczniu zespół z São Paulo triumfował w Copa Libertadores, chociaż Wesley nie mógł akurat pomóc mu w końcowej fazie rozgrywek z powodu kontuzji.

Yahoo Esportes nie podaje, do którego konkretnie klubu z szeregów CFG mógłby trafić Wesley. Prawdopodobnym scenariuszem wydaje się transfer do Manchesteru City i natychmiastowe wypożyczenie do innego zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy