Co z tym Pienaarem?

Co z tym Pienaarem? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sporting Life

Nadal zagadką pozostaje dalszy los Stevena Pienaara. Jak przyznają włodarze Evertonu, wszystko jest możliwe, niemniej jednak wciąż nie wiadomo czy pomocnik będzie występował na Goodison Park w przyszłym sezonie.

Taką informację podał menedżer „The Toffees”, David Moyes. Skrzydłowy z RPA został wypożyczony do jego drużyny zimą, gdyż w Tottenhamie nie miał szans na regularną grę. Pod batutą Moyes’a Pienaar wyraźnie odżył i dziś stanowi o sile drużyny z miasta Beatlesów. Mimo to, Moyes będąc zainteresowanym definitywnym transferem reprezentanta RPA, nie chce drążyć tematu przed końcem sezonu.
 
- Prawdopodobnie będziecie się mnie o to pytać po każdym meczu, a ja zamierzam dawać wam tą samą odpowiedź: do końca sezonu nie będzie nawet rozmów na ten temat – stwierdzić menedżer Evertonu po wygranej 4-0 nad Fulham.
 
Pienaar reprezentował barwy „The Toffees” od 2007 roku do 2011, gdy odszedł do Tottenhamu. Przez ten okres wystąpił w 103 spotkaniach, zdobywając 9 bramek. Odkąd wrócił w styczniu na Goodison Park zagrał 18 razy, strzelając 4 bramki. W dorosłej reprezentacji RPA Pienaar strzelił 3 bramki w 58 meczach.
Więcej na temat: Steven Pienaar Everton FC Anglia RPA

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy