Cody Gakpo wyląduje zimą w Premier League? Jest głównym celem

Cody Gakpo wyląduje zimą w Premier League? Jest głównym celem fot. MB Media / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Cody Gakpo został wskazany jako główny zimowy cel transferowy Leeds United - przekonuje Fabrizio Romano.

Siedmiokrotny reprezentant Holandii był w ubiegłych tygodniach bardzo mocno łączony z zaliczeniem przeprowadzki do jednego z klubów z Premier League.

Jego nazwisko przewijało się w kontekście takich drużyn, jak Arsenal, Manchester United, Nottingham Forest oraz Leeds United.

Z tego grona dalej bardzo poważnie o sprowadzeniu Cody'ego Gakpo myślą przedstawiciele „Pawii”.

Fabrizio Romano uważa, że są oni do tego stopnia zdeterminowani, że przystąpią zimą na nowo do rozmów z PSV Eindhoven w celu wypracowania porozumienia odnoszącego się do pozyskania 23-letniego zawodnika.

Ekipa z Elland Road zdaje sobie sprawę z faktu, że może jej przyjść ponownie rywalizować z konkurencją o względy ofensywnego piłkarza, ale jest optymistycznie nastawiona do podjęcia kolejne próby jego ściągnięcia, ponieważ nie udało się jej w oczekiwany sposób wzmocnić linii ataku drużyny prowadzonej przez Jesse'ego Marscha.

Klub z Eredivisie wycenił latem umiejętności prezentowane przez skrzydłowego na 40-50 milionów euro i zapewne nie zejdzie z tych oczekiwań w obliczu ważnej umowy z piłkarzem do 30 czerwca 2026 roku.

Gakpo zdążył w tym sezonie wystąpić w dziesięciu spotkań, notując w nich siedem trafień oraz sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy