Cody Gakpo zapracuje świetną formą na transfer już zimą?!

Cody Gakpo zapracuje świetną formą na transfer już zimą?! fot. MB Media / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Leeds United i Southampton podejmą zimą jeszcze jedną próbę pozyskania Cody'ego Gakpo z PSV Eindhoven - uważa Fabrizio Romano.

Dziewięciokrotny reprezentant Holandii cieszył się latem sporym zainteresowaniem zagranicznych klubów. Przede wszystkim w walce o jego względy liczyły się Arsenal, Manchesteru United, Leeds United oraz Southampton.

Początkowo największe szanse na jego sprowadzenie dawano „Kanonierom”. Ci w pewnym momencie odpuścili jednak walkę o skrzydłowego, co otworzyło szansę przed pozostałą trójką.

Z tej najbliżej powodzenie operacji dotyczącej ściągnięcia Cody'ego Gakpo były „Czerwone Diabły”, o czym powiedział sam piłkarz. Ekipa z Old Trafford postawiła jednak w ostatecznym rozrachunku na Antony'ego i w tej sytuacji 27-latek zdecydował się pozostać w PSV.

„Pawie” oraz „Święci” przyjęły ten fakt do wiadomości, ale nadchodzącej zimy zamierzają ponowić swoje zainteresowanie ofensywnym graczem, ponieważ będą miały wtedy ostatnią szansę na to, by ubiec bogatsze oraz silniejsze drużyny.

Ich propozycje z pewnością zainteresują zespół z Eindhoven. Trudno jednak przypuszczać, żeby w równie entuzjastyczny sposób odniósł się do nich Holender, któremu w obliczu drugiego znakomitego sezonu marzy się gra o najwyższe cele w niedalekiej przyszłości na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Tym samym Leeds United i Southampton znajdują się teoretycznie na straconej pozycji.

Oba te kluby mogą jednak pokusić się o złożenie bardzo atrakcyjnej propozycji Gakpo, która skłoni go być może do zmiany obranego stanowiska.

23-letni skrzydłowy wystąpił w 20 meczach w trwających rozgrywkach i może pochwalić się zaliczonymi trzynastoma trafieniami oraz trzynastoma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy