Conte o sytuacji Eriksena: Współczesny piłkarz musi być szybki, silny i wytrzymały

Conte o sytuacji Eriksena: Współczesny piłkarz musi być szybki, silny i wytrzymały fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Italia

Antonio Conte postanowił odnieść się do obecnego położenia Christiana Eriksena w prowadzonym przez siebie Interze Mediolan.

Ofensywny pomocnik dołączył do „Nerazzurrich” w trakcie ostatniego zimowego okna transferowego i na chwilę obecną nie może być zadowolony z podjętej przez siebie decyzji, ponieważ nie odgrywa jednej z kluczowych ról w ekipie ze Stadio Giuseppe Meazza.

Reprezentant Danii wypowiedział się już kilkukrotnie w negatywny sposób na temat swojej sytuacji w szeregach Interu Mediolan i teraz do słów swojego piłkarza postanowił odnieść się szkoleniowiec Antonio Conte.

- Wszystkie dokonywane przeze mnie wybory są tylko i włącznie dla dobra Interu, a nie dla dobra pojedynczego gracza. Każdy zawodnik musi u mnie działać zgodnie z pomysłem i nakreślonym projektem, aby być konkurencyjnym na poziomie krajowym oraz międzynarodowym. Współczesny piłkarz musi być szybki, silny i wytrzymały. Uznaję te aspekty za kluczowe u graczy, którzy chcą występować w takim klubie jak Inter - powiedział Włoch.

28-letni Eriksen rozegrał siedem spotkań w trwającym sezonie i nie popisał się w nich żadną zdobyczą bramkową oraz ani jedną asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy