Copa América: Kadry wszystkich zespołów

Copa América: Kadry wszystkich zespołów
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Poznaliśmy już zestawienia personalne 16 reprezentacji, które wezmą udział w nadchodzącym Copa América Centenario.

Tegoroczna 45. edycja imprezy odbędzie się wyjątkowo w Stanach Zjednoczonych (pierwszy raz poza granicami kontynentu południowoamerykańskiego) między 3 a 26 czerwca z gościnnym udziałem reprezentacji ze strefy CONCACAF z okazji setnej rocznicy założenia konfederacji CONMEBOL oraz rozegrania pierwszego Copa América. Z tego też powodu turniej przybrał wyjątkową nazwę - Copa América Centenario, co można tłumaczyć jako Copa América Stulecia.

Poniżej prezentujemy kadry wszystkich uczestników mistrzostw. Który zespół waszym zdaniem ma największą szansę na zwycięstwo?

GRUPA A

Kolumbia*
Kostaryka*
Paragwaj*
Stany Zjednoczone*

GRUPA B

Brazylia*
Ekwador
Haiti
Peru

GRUPA C

Jamajka*
Meksyk**
Urugwaj*
Wenezuela

GRUPA D

Argentyna*
Boliwia*
Chile*
Panama*

* - zmiany w kadrze
** - zmiany w trakcie turnieju

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Real Madryt: Hazard przejdzie operację? Belg musi zdecydować! Real Madryt: Hazard przejdzie operację? Belg musi zdecydować! CIES: Ligi z największą i najmniejszą liczbą kartek na świecie CIES: Ligi z największą i najmniejszą liczbą kartek na świecie Bayern Monachium planuje wielkie inwestycje. CZTERECH graczy na radarze Bayern Monachium planuje wielkie inwestycje. CZTERECH graczy na radarze Chelsea porozumiała się z Ziyechem. OFICJALNIE: Marokańczyk latem w Premier League! Chelsea porozumiała się z Ziyechem. OFICJALNIE: Marokańczyk latem w Premier League! Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Ekstraklasa: Gorąco w Poznaniu. Mecz Lech - Lechia został przerwany [WIDEO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy