Cracovia dogaduje transfer skrzydłowego z zaplecza Ekstraklasy. Osiem bramek i cztery asysty w trwającym sezonie

Cracovia dogaduje transfer skrzydłowego z zaplecza Ekstraklasy. Osiem bramek i cztery asysty w trwającym sezonie
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Janekx89 [Twitter]

Mateusz Bochnak z pierwszoligowego Chrobrego Głogów stał się faworytem do zimowego uzupełnienia kadry przez działaczy Cracovii - zapowiedział na Twitterze Janekx89.

Krakowianie powoli rozpędzają się na rynku transferowym. Pierwszym konkretnym celem klubu stał się prawoskrzydłowy z 1. ligi, mający za sobą naprawdę udaną rundę jesienną.

Wystarczy wspomnieć, że przez ostatnie miesiące 24-latek był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy na swojej pozycji. Swój indywidualny dorobek ubogacił aż ośmioma trafieniami i czterema asystami.

Nie wiadomo do końca, jakim kosztem gracz ofensywnej formacji zostanie sprowadzony do ekipy przy Kałuży. Kontrakt zawodnika wygasa za niespełna pół roku, jednak Cracovia nie zamierza zwlekać z podjęciem decyzji i dopina transakcję z Chrobrym już tej zimy.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Bochnak będzie pierwszym wzmocnieniem w drużynie Jacka Zielińskiego tej zimy.

Urodzony w Szczecinie zawodnik wywiązuje się z umowy na Dolnym Śląsku od połowy 2021 roku. Wcześniej bronił też barw Błękitnych Stargard, a od najmłodszych lat wychowywał się w szkółce Pogoni Szczecin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy