Cracovia podjęła decyzję w sprawie rozchwytywanego wahadłowego

2024-05-21 09:57:27; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Cracovia podjęła decyzję w sprawie rozchwytywanego wahadłowego Fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski Źródło: Piotr Koźmiński [Sportowefakty.wp.pl]

Otar Kakabadze nie zmieni klubowych barw w letnim oknie transferowym. Rozchwytywany na rynku wahadłowy dopina ostatnie szczegóły nowej umowy z Cracovią – przekazał Piotr Koźmiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Dla krakowskiego klubu wyjaśnienie przyszłości Kakabadze to jedna z najpilniejszych spraw zaraz po zapewnionym utrzymaniu w Ekstraklasie, które dokonało się z miniony weekend dzięki zwycięstwu nad Rakowem Częstochowa.

Jeszcze przed zakończeniem sezonu „Pasy” mogą przekazać kibicom pozytywną wiadomość. Wiele wskazuje na to, że 59-krotny reprezentant Gruzji zostanie przy Kałuży przynajmniej na jeszcze jeden sezon.

Tak wynika z ustaleń wspomnianego dziennikarza. 28-latkowi obecna umowa formalnie wygasa wraz z końcem czerwca i pomimo kuszących opcji spoza Polski zdecyduje się on jednak na kontynuację przygody w stolicy województwa małopolskiego.

Rozmowy prowadzące do osiągnięcia porozumienia znajdują się na ostatnim etapie. Ich finalizacja nastąpi już wkrótce.

Oczekujący na powołanie na EURO 2024 Kakabadze jeszcze kilka miesięcy temu znajdował się pod lupą Cremonese.

Ten sezon pod względem indywidualnych statystyk dobiega końca pod znakiem dwóch strzelonych goli i zaliczonej asysty na przestrzeni 25 występów.

Wychowanek Dinamo Tbilisi w przeszłości przywdziewał też trykot Gimnàstic de Tarragona, Esbjerg fB, FC Luzern oraz CD Tenerife, skąd trafił do Cracovii latem 2021 roku.