Cracovia: Tomasz Jasik dołączył do sztabu szkoleniowego [OFICJALNIE]

Cracovia: Tomasz Jasik dołączył do sztabu szkoleniowego [OFICJALNIE] fot. Longfin Media / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała, że nowym asystentem Jacka Zielińskiego został Tomasz Jasik.

W pierwszej połowie listopada doszło do roszad na ławce trenerskiej Cracovii. Z posadą pożegnał się Michał Probierz, a jego miejsce zajął Jacek Zieliński.

Drużyna pod wodzą 60-latka rozegrała jak na razie dwa mecze: jeden wygrała i jeden przegrała.

Na wyciąganie jakichkolwiek wniosków jest jeszcze za wcześnie. Wydaje się, że rękę urodzonego w Tarnobrzegu szkoleniowca zobaczymy dopiero w okolicach rundy wiosennej. Na razie natomiast kompletuje on swój sztab.

W ostatnich godzinach poinformowano, że nowym asystentem Jacka Zielińskiego został Tomasz Jasik.

35-latek, który do tej pory pełnił funkcję pierwszego trenera trzecioligowej Broni Radom, teraz postara się pomóc w Cracovii.

- Cieszę się, że otrzymałem propozycję pracy w tak zasłużonym Klubie. Dziękuję Trenerowi Jackowi Zielińskiemu za jej umożliwienie i szansę. Mam nadzieję pomóc w dalszym rozwoju Cracovii - stwierdził.

Po szesnastu rozegranych meczach „Pasy” plasują się w tabeli Ekstraklasy na dwunastym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy