Cristiano Ronaldo: Kontuzja? Jestem w pełni zdrowy!

Cristiano Ronaldo: Kontuzja? Jestem w pełni zdrowy!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: RT | Sky Sport Italia

Cristiano Ronaldo zapewnia, że z jego kolanami jest wszystko w porządku. Piłkarz ostatnio był zmieniany w trakcie meczów Juventusu, ale dla Portugalii ustrzelił za to hat-tricka.

W ostatnim tygodniu narosło wiele kontrowersji wokół Ronaldo. Piłkarz został zmieniony w trakcie meczu z Lokomotiwem Moskwa i już wtedy był wyraźnie niezadowolony z tego faktu. Sytuacja powtórzyła się jednak również w starciu z Milanem, a Portugalczyk udał się natychmiast do szatni i opuścił stadion jeszcze przed końcowym gwizdkiem. W obu spotkaniach zawodnik nie prezentował się zbyt dobrze, a trener Maurizio Sarri przekonywał, iż zmiany były spowodowane problemami z kolanem.

Była gwiazda Realu Madryt miała odczuwać dyskomfort już podczas treningów, a drobny uraz miał źle oddziaływać na jego mięśnie uda. Mimo to, piłkarz zagrał w meczu reprezentacji Portugalii z Litwą i co więcej - zdobył w nim trzy z sześciu bramek swojej drużyny. Selekcjoner powiedział po meczu, że Ronaldo nie ma żadnych kłopotów zdrowotnych, a sprawę w końcu skomentował również sam zainteresowany.

- Do dzisiejszego wydania wiadomości sportowych mogę wam dać informację: kapitan ma się dobrze, nawet bardzo dobrze - stwierdził wyraźnie zadowolony Ronaldo w rozmowie z dziennikarzami. Wcześniej nie komentował kwestii swoich zmian w trakcie meczów Juventusu.

- Nie tylko mam się dobrze, ale też mogę zapewnić, że jest w pełni sił. Bilans na pewno wychodzi na plus. Teraz możecie robić wywiady z innymi!

Juventus nie zamierza karać Ronaldo za jego nerwowe zejścia z boiska, ale włoskie media informowały, że klub chce porozmawiać z piłkarzem i wyjaśnić pewne kwestie związane z jego zachowaniem. Szatnia „Bianconerich” nie oczekuje przeprosin, ale pytany o sytuację kolegi z drużyny Leonardo Bonucci przyznał, iż będzie chciał porozmawiać z Portugalczykiem.

- Wolę patrzeć w przyszłość, nie wstecz. Nadejdzie czas, by porozmawiać, teraz wolę skupić się na reprezentacji. Będzie grał dla Portugalii, a to oznacza, że jest sprawny, również mentalnie. Jak wróci do Turynu, będziemy mieli okazję się spotkać i porozmawiać. Przed nami wciąż wiele meczów, w których będziemy potrzebować Ronaldo. Jestem pewien, że on chce być coraz lepszy i z szacunkiem do przeszłości pomoże Juventusowi w osiąganiu celów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy