Cristiano Ronaldo się zdenerwował. Za to Portugalczyk zobaczył kartkę [WIDEO]

Cristiano Ronaldo się zdenerwował. Za to Portugalczyk zobaczył kartkę [WIDEO] fot. TV
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Cristiano Ronaldo zobaczył żółtą kartkę w ćwierćfinale saudyjskiego King Cup pomiędzy Al-Nassr a Abha Club.

Al-Nassr podchodziło do pucharowego meczu z Abha Cup po porażce w starciu na szczycie saudyjskiej ekstraklasy z Al-Ittihad 0:1 i utracie na jego korzyść pozycji lidera. Środowe starcie rozpoczęło się od błyskawicznego gola dla drużyny Cristiano Ronaldo. Sami Al-Najei trafił do siatki w pierwszej minucie.

W 21. wynik spotkania na 2:0 podwyższył Abdullah Al-Khaibari, który bez przyjęcia wykończył dogranie ze skrzydła Ghislaina Konana.

Taki rezultat utrzymał się do przerwy, a tuż przed nią żółtą kartką napomniany został Ronaldo. Sędzia ukarał Portugalczyka już po ostatnim gwizdku pierwszej połowy. Dlaczego? 38-latek tuż po nim wziął piłkę w ręce i mocno kopnął ją przed siebie zły prawdopodobnie na to, że arbiter nie dał rozegrać akcji, z którą wychodził jego zespół. Napastnik nie krył swojego niezadowolenia.

W drugiej połowie trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Mohammed Maran. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Abdulfattah Adam i Al-Nassr zwyciężyło 3:1, wchodząc do półfinału pucharu.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Harry Kane powiedział „nie” gigantowi Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa Nenad Bjelica zainteresowany piłkarzem Rakowa Częstochowa „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy