Cristiano Ronaldo wrócił z przytupem [WIDEO]

Juventus wygrał dzisiaj ze Spezią 4:1. Dwa gole dla turyńczyków strzelił Cristiano Ronaldo.

Mistrzowie Włoch wyszli na prowadzenie w 14. minucie, kiedy to do siatki trafił Álvaro Morata. Kilkanaście minut później wyrównał Tommaso Pobega. W drugiej części gry bramki zdobywał już tylko Juventus.

Ronaldo pojawił się na murawie w 56. minucie, zmieniając Paulo Dybalę. Chwilę później Portugalczyk dał prowadzenie Juventusowi, kończąc podanie Moraty. W 76. minucie 35-latek zdobył swoją drugą bramkę. Tym razem wykorzystał rzut karny, popisując się podcinką. W międzyczasie do siatki trafił również Adrien Rabiot i turyńczycy wygrali ostatecznie 4:1.

Dla Ronaldo był to pierwszy występ w koszulce Juventusu po miesięcznej przerwie spowodowanej wykryciem u niego koronawirusa. Póki co atakujący strzelił w tym sezonie pięć goli w trzech spotkaniach.

W środę turyńczyków czeka mecz Ligi Mistrzów z Ferencvárosi TC.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grosicki przedstawił cel reprezentacji Polski na EURO 2024 Kamil Grosicki przedstawił cel reprezentacji Polski na EURO 2024 OFICJALNIE: Potrzeby Michała Probierza spełnione. Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski zagra z Ukrainą i Turcją OFICJALNIE: Potrzeby Michała Probierza spełnione. Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski zagra z Ukrainą i Turcją OFICJALNIE: Przemysław Cecherz w nowym klubie OFICJALNIE: Przemysław Cecherz w nowym klubie Sławomir Peszko o byłym trenerze. „Nie chcę, żeby do mnie podchodził. Traktuję go, jakby go nie było” Sławomir Peszko o byłym trenerze. „Nie chcę, żeby do mnie podchodził. Traktuję go, jakby go nie było” Bayern Monachium skontaktował się z trenerem [POTWIERDZONE] Bayern Monachium skontaktował się z trenerem [POTWIERDZONE] Kosta Runjaić obejmie dwukrotnego mistrza kraju?! Kosta Runjaić obejmie dwukrotnego mistrza kraju?! Nadzieja Lecha Poznań zamiast w Ekstraklasie gra w... „okręgówce” Nadzieja Lecha Poznań zamiast w Ekstraklasie gra w... „okręgówce”