Cristiano Ronaldo z chwytem MMA [WIDEO]. Frustracja z powodu porażki w hicie

2023-04-19 08:48:05; Aktualizacja: 1 rok temu
Cristiano Ronaldo z chwytem MMA [WIDEO]. Frustracja z powodu porażki w hicie Fot. TV
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Transfery.info

Al-Nassr z Cristiano Ronaldo w składzie przegrało w minionej kolejce saudyjskiej ekstraklasy z Al-Hilal 0:2. Portugalski gwiazdor rozegrał słaby mecz, a w dodatku popełnił niewytłumaczalny faul. 38-latek poddusił rywala...

Al-Nassr nie spełnia w tym sezonie oczekiwań, przegrywając już kilka ważnych spotkań. Z powodu niezadowalającej formy i braku poparcia zawodników posadę stracił niedawno trener Rudi Garcia. Jak się okazało, zwolnienie Francuza nie zadziałało niczym magiczna różdżka.

W minionej kolejce zespół prowadzony przez Dinko Jelicicia przegrał w derbowym starciu z czwartym w tabeli Al-Hilal. Obydwa gole zdobył znany z boisk Premier League Odion Ighalo. Inna postać, która błyszczała w przeszłości w angielskiej ekstraklasie, zawiodła, zaskakując przy okazji swoim niesportowym zachowaniem.

Cristiano Ronaldo spędził na murawie całe spotkanie, nie potrafiąc pomóc swoim kolegom. Portugalczyk zanotował słaby występ i z każdą minutą sprawiał wrażenie coraz bardziej sfrustrowanego.

38-letni napastnik w drugiej połowie hitowej konfrontacji pomylił chyba dziedziny sportowe i zaatakował byłego piłkarza Flamengo Gustavo Cuéllara w niedozwolony sposób.

Legenda Realu Madryt chwyciła Kolumbijczyka przedramieniem za szyję, co doprowadziło w końcu do jego upadku. Sędzia Michael Oliver pokazał Ronaldo za ten wybryk jedynie żółtą kartkę.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki po zimowym transferze do Arabii Saudyjskiej rozegrał 13 spotkań, w których zdobył jedenaście bramek i zanotował dwie asysty.