Cristiano Ronaldo zakończy karierę poza Europą? „Istnieje taka szansa”

Cristiano Ronaldo zakończy karierę poza Europą? „Istnieje taka szansa”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Nani przyznał w rozmowie z ESPN, że Cristiano Ronaldo zdecyduje się najprawdopodobniej na definitywne zawieszenie korków na kołku po zaliczeniu epizodu w jednym z klubów z Major League Soccer.

Rodak gwiazdora Juventusu zdradził, że 35-letni zawodnik nosi się z zamiarem zakończenia kariery poza Europą i poważnie zastanawia się nad przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych w połowie 2022 roku, kiedy to wygaśnięciu ulegnie obowiązująca go umowa z aktualnym mistrzem Włoch.

- Kiedyś powiedział mi, że prawdopodobnie zakończy karierę w MLS . Nie jest to pewne w stu procentach, ale istnieje taka szansa - przyznał Nani, który sam na co dzień reprezentuje barwy Orlando City i bardzo chwali sobie pobyt w tej drużynie oraz rywalizację we wspomnianych rozgrywkach.

- To świetna liga. Oczywiście znajdują się w niej elementy do poprawy. Chodzi mi głównie o umiejętności piłkarzy. Niemniej jednak są tutaj dobrze zorganizowane zespoły. Mamy zagwarantowane fantastyczne warunki do pracy ze świetnymi trenerami i zawodnikami. Widać, że z sezonu na sezon jest coraz lepiej. Myślę, że Stany Zjednoczone to fantastyczny kraj. Mają wszystko pod ręką, aby stawać się coraz lepsi. Muszą tylko nie bać się zmian - dodał Portugalczyk, który występuje w podanym wyżej klubie od lutego 2019 roku.

W mediach nie brakuje również głosów świadczących o tym, że Cristiano Ronaldo zostanie zmuszony do przedwczesnego opuszczenia Turynu ze względu na kryzys finansowy wywołany przez koronawirusa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy