Cutrone może wrócić do Serie A. Fiorentina z ofertą

Cutrone może wrócić do Serie A. Fiorentina z ofertą fot. Wolverhampton Wanderers
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Jak podaje Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport”, Fiorentina podjęła próbuję pozyskania Patricka Cutrone z Wolverhampton Wanderers.

21-letni włoski napastnik trafił do angielskiego klubu w trakcie ostatniego okna z Milanu, który otrzymał za niego 18 milionów euro. Od tamtej pory Cutrone zanotował 24 występy, trzy trafienia i cztery asysty w barwach „Wilków”. Z reguły pojawia się jednak na murawie jako rezerwowy. W sumie uzbierał 860 minut.

Teraz nakłonić atakującego do powrotu na Półwysep Apeniński chce Fiorentina. Zgodnie z doniesieniami Schiry władze „Violi” są bardzo zainteresowane nawiązaniem z nim współpracy i przedstawiły już Wolverhampton konkretną ofertę. W grę wchodzi półroczne wypożyczenie za dwa miliony euro z opcją wykupu za 16 milionów.

W przypadku dojścia do porozumienia z Fiorentiną i późniejszego wykupu napastnika Wolverhampton odzyskałoby więc całą zainwestowaną w niego kwotę transferową.

Fiorentina zajmuje dopiero piętnaste miejsce w tabeli Serie A i szuka wzmocnień. Kilka dni temu jej nowym trenerem został Giuseppe Iachini, który wszedł w buty zwolnionego Vincenzo Montelli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy