Czerwone derby Porto Alegre w Copa Libertadores. Aż OŚMIU piłkarzy wyleciało z boiska [WIDEO]

Czerwone derby Porto Alegre w Copa Libertadores. Aż OŚMIU piłkarzy wyleciało z boiska [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Wielkim skandalem zakończyło się spotkanie pomiędzy Grêmio Porto Alegre a Internacionalem (0:0) w fazie grupowej Copa Libertadores.

Derby miasta Porto Alegre nie przyniosły nam rozstrzygnięcia, ale nie brakowało w nich emocji. Głównie za sprawą wydarzeń mających miejsce na boisku w końcowym fragmencie pojedynku, kiedy to doszło na murawie do olbrzymie awantury pomiędzy członkami obu drużyn.

Całe zamieszanie zaczęło się od nieporozumienia pomiędzy Moisésem (Internacional) a Pepê (Grêmio), w którą włączyli się także Edenilson (Internacional) i Luciano (Grêmio). Cała czwórka po uspokojeniu się sytuacji została wyrzucona z boiska przez sędziego i wydawało się, że na tym cała sprawa się zakończy.

Tymczasem Moisés schodząc z boiska postanowił jeszcze zaczepić kilku rezerwowych graczy gospodarzy. Ci nie pozostali mu dłużni i wywołali bijatykę na boisku, co wymusiło pojawienie się na murawie odpowiednich służb.

Sędziowie uważnie przyglądali się całemu zajściu i przed wznowieniem gry zdecydowali się na wyrzucenie kolejnych czterech zawodników - Caio Henrique, Paulo Miranda (obaj Grêmio, drugi był rezerwowym), Víctor Cuesta i Bruno Praxedes (obaj Internacional, drugi był rezerwowym).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy