Czesław Michniewicz o Dariuszu Dziekanowskim: Całe jego życie to mem. Niech nie mówi nic więcej o moralności

Czesław Michniewicz o Dariuszu Dziekanowskim: Całe jego życie to mem. Niech nie mówi nic więcej o moralności fot. FotoPyK
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Meczyki

Starć Czesława Michniewicza z dziennikarzami ciąg dalszy. Tym razem selekcjoner reprezentacji Polski skomentował słowa krytyki ze strony dziennikarza Polsatu Dariusza Dziekanowskiego.

W marcu reprezentacja Polski pokonała drużynę Szwedów i wywalczyła sobie awans na Mistrzostwa Świata w Katarze, a selekcjoner Czesław Michniewicz postanowił skorzystać z wzniosłej chwili i w mocnych słowach wypowiedzieć się na temat krytykujących go dziennikarzy.

Atak na nieprzychylnych ekspertów podzielił środowisko piłkarskie. Były głosy chwalące działania Michniewicza, ale również takie, które zdecydowanie go nie popierały.

Sytuację skomentował były reprezentant Polski, a obecnie ekspert i dziennikarz Polsatu oraz „Przeglądu Sportowego” Dariusz Dziekanowski, który zarzucił selekcjonerowi brak klasy.

Na odpowiedź Michniewicza nie musieliśmy długo czekać. W środę był on gościem programu „Pogadajmy o piłce” na kanale Meczyki.

- Darek Dziekanowski, mój idol z młodzieńczych lat. Byłem w Legii, a on wszystko, co zrobiłem, komentował w ten sposób, że było to złe. Nawet jak wygrałem, to wszystko było źle. I teraz on mnie moralizuje. Akurat on – powiedział selekcjoner.

Michniewicz nawiązywał do przeszłości Dziekanowskiego, zwracając się przy tym do siedzącego obok Janusza Basałaja.

- Ty wiesz o nim najwięcej, co on wyprawiał w Bukareszcie, wchodził do fontanny i tak dalej.

- Całe jego życie to mem. To był taki talent. On powinien grać na poziomie Maradony, a nie grał. Dlaczego? Wszyscy wiemy, dlaczego.

- „Dziekan”, jak chcesz mnie krytykować, to zrób to mądrze. Nic więcej nie mów o moralności – zakończył Michniewicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy