Czesław Michniewicz: Rafał Gikiewicz znajduje się wśród obserwowanych zawodników

Czesław Michniewicz: Rafał Gikiewicz znajduje się wśród obserwowanych zawodników fot. Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: Viaplay

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz udał się do Niemiec, aby z trybun obejrzeć sobotni mecz pomiędzy Bayernem Monachium a Augsburgiem. W rozmowie z Viaplay przyznał, że wśród obserwowanych zawodników znajduje się Rafał Gikiewicz.

W sobotę na boiskach Bundesligi mamy do czynienia z „polskim meczem”, bowiem w domowej rywalizacji Bayernu Monachium z Augsburgiem od pierwszej minuty możemy oglądać trzech Polaków. W wyjściowej jedenastce ekipy z Bawarii znalazł się Robert Lewandowski, natomiast w zespole gości Robert Gumny oraz Rafał Gikiewicz.

Selekcjoner „Biało-Czerwonych” Czesław Michniewicz skorzystał z okazji i udał się do Niemiec, aby z trybun obserwować poczynania potencjalnych kadrowiczów. W przedmeczowej rozmowie z Viaplay przyznał, że w szczególności będzie zwracał uwagę na Roberta Gumnego i Rafała Gikiewicza.

Pomimo dobrej dyspozycji na boiskach niemieckiej ekstraklasy, Gikiewicz wciąż nie doczekał się debiutu w seniorskiej reprezentacji. Michniewicz potwierdził, że znajduje się on w grupie obserwowanych zawodników pod kątem wyjazdu na mundial w Katarze, lecz hierarchia na pozycji bramkarza wydaje się być na ten moment ściśle ustalona.

- Przede wszystkim będę dziś patrzył na Gikiewicza, na Gumnego. Roberta Lewandowskiego również będę obserwował.

- Sytuacja wydaje się klarowna na pozycji bramkarza. Mamy dwóch doświadczonych piłkarzy, dwóch młodych, perspektywicznych, ale nie wiemy, co będzie za pół roku. Stąd musimy obserwować szeroką grupę zawodników i Rafał jest w tej grupie – przyznał Michniewicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy