Czesław Michniewicz wieszczy transfer Krystiana Bielika

Czesław Michniewicz wieszczy transfer Krystiana Bielika fot. Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy nas piłka

Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz wziął udział w konferencji prasowej, która poprzedza mecz Ligi Narodów przeciwko Belgii. Tam zapytano go między innymi o Krystiana Bielika.

Reprezentacja Polski kończy we wtorek swój maraton spotkań w ramach Ligi Narodów. W ostatnim starciu podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się na wyjeździe z Belgami. „Biało-czerwoni” postarają się zrewanżować rywalowi za niedawną porażkę 1-6.

W tle natomiast kilku zawodników toczy rozmowy w kwestii zmiany barw. W tej grupie znajduje się między innymi Krystian Bielik, który w obliczu spadku Derby County, otrzymał od selekcjonera polecenie, by zmienić barwy. Wszystko po to, by znaleźć się w kadrze na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Choć media niezbyt wiele informują o tym temacie, to zdaniem Michniewicza 24-latek wkrótce powinien znaleźć nowego pracodawcę.

- Bielik miał zagrać z Belgią. Zakładaliśmy, że mimo drobnego urazu wystąpi. Są chętni do zatrudnienia go - myślę, że lada moment podpisze kontrakt. Na mistrzostwach potrzebujemy zawodników, którzy grają na odpowiedniej intensywności - powiedział.

Krystian Bielik, który w przeszłości był związany z Legią Warszawa i Arsenalem, od sierpnia 2019 roku występuje w barwach Derby County. W minionym sezonie zanotował 15 występów, strzelając jedną bramkę, ale wyjątkowej urody.

Umowę ze spadkowiczem z Championship ma ważną do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Jakub Kiwior bez szans na zimowy transfer. „Żaden z piłkarzy nie odejdzie ze Spezii w styczniu” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Reprezentacja Polski: Nie będzie jednak premii za mundial?! „Być może było jakieś niezrozumienie z jednej albo z drugiej strony” Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Samuel Eto'o zaatakował fizycznie algierskiego youtubera [WIDEO] Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie Reprezentacja Polski: PZPN otrzymał już wcześniej od rządu 50 milionów złotych na szkolenie OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  OFICJALNIE: Paulo Bento odchodzi z reprezentacji Korei Południowej. Czas na nową przygodę  Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Joško Gvardiol na celowniku czterech potęg. Chorwat nie śpieszy się z transferem Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę  Luis Enrique może opuścić reprezentację Hiszpanii. Federacja znalazła ewentualnego następcę 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy