Cztery gole i trzy asysty w sześciu spotkaniach. Zimą transfer do Premier League?!

Cztery gole i trzy asysty w sześciu spotkaniach. Zimą transfer do Premier League?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footmercato I France Football

Zdaniem francuskich dziennikarzy Arsenal i Manchester United mogą stoczyć w najbliższym czasie rywalizację o podpis atakującego.

Chodzi o występującego w Lille Nicolasa Pépé. Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia łączące 23-latka m.in. z Burnley i Southampton. Następnie prezydent drużyny z Flandrii potwierdził, że interesuje się nim również Barcelona. Wszystko wskazuje na to, że Pépé chcą też giganci z Premier League.

Mowa o Arsenalu i Manchesterze United. Oba te kluby chciałyby podobno pozyskać dziewięciokrotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej już zimą. Można przypuszczać, że zrobienie przelewu w wysokości ponad 30 milionów euro nie będzie stanowiło dla nich problemu.

Pépé gra w Lille od zeszłego roku. W poprzednim sezonie 23-latek popisał się strzeleniem 13 goli w Ligue 1, dorzucając do nich pięć asyst. Początek nowych rozgrywek jest dla niego jeszcze lepszy. W sześciu dotychczasowych meczach ligowych zaliczył on bowiem cztery trafienia i trzy ostatnie podania.

Umowa skrzydłowego, który może występować też na środku ataku, z Lille jest ważna do 30 czerwca 2022 roku.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy