Daley Blind łączony z zaskakującym transferem. Topowa liga

Daley Blind łączony z zaskakującym transferem. Topowa liga fot. Daley Blind I Instagram
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Relevo.com

Wiele wskazuje na to, że Daley Blind opuści po sezonie Bayern Monachium. Gdzie Holender trafi latem? Jak się okazuje, jedną z opcji stanowi hiszpańska LaLiga - donosi Jorge Picón z Relevo.com.

33-letni defensor skorzystał z zimą z wielkiej szansy i przeniósł się do Bayernu Monachium. W tym zgodnie z założeniami pełnił rolę rezerwowego. Sam Holender liczył jednak na częstszą grę.

Blind zakończy najprawdopodobniej swoją przygodę w stolicy Bawarii na pięciu występach.

Do tej pory najczęściej mówiono o powrocie 101-krotnego reprezentanta kraju do Ajaksu Amsterdam lub przeprowadzce do sąsiedniej Belgii, a konkretniej do Royal Antwerp. Jak się okazuje, przed 33-latkiem pojawiła się inna, zaskakująca opcja.

Jorge Picón z Relevo.com donosi, iż zarząd katalońskiej Girony chciałby wzmocnić latem defensywę doświadczoną postacią. Na szczycie listy życzeń umieścił Marca Bartrę, grającego obecnie w Trabzonsporze, i właśnie Blinda.

Kandydatura wspomnianej dwójki przybiera na sile, więc można się spodziewać, że wkrótce dojdzie do rozmów w tej sprawie.

Dla Holendra byłaby to zatem szansa na grę w trzeciej, po angielskiej Premier League i niemieckiej Bundeslidze, topowej lidze w Europie.

Girona ma za sobą udaną kampanię, którą zakończyła na dziesiątej lokacie w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy