Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar

Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Naiz.eus

Reprezentujący barwy Eibaru Damian Kądzior niemal na pewno zmieni zimą zespół - podaje portal Naiz.eus.

W grę wchodzi wypożyczenie do końca sezonu. Eibar zgodziło się już na czasowy transfer polskiego zawodnika. Nie brakuje doniesień sugerujących, że na takim kroku zależy głównie samemu Kądziorowi.  

Możliwości jest kilka, ale jak na razie kierunek przeprowadzki 28-letniego skrzydłowego nie jest przesądzony.

Kądzior trafił do Eibaru latem z Dinama Zagrzeb. Koszt transferu wyniósł około dwa miliony euro. Od tamtej pory polski zawodnik zanotował sześć występów w LaLiga i dwa w Pucharze Króla. Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, z reguły pojawia się na murawie jako zmiennik, chociaż grudniowe spotkanie z Barceloną (1:1) rozpoczął w podstawowej jedenastce. Później jednak znowu usiadł na ławce rezerwowych.  

Kądzior to sześciokrotny reprezentant Polski. Można przypuszczać, że zależy mu na regularnym graniu przed Mistrzostwami Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy