Damian Kądzior w Piaście Gliwice [OFICJALNIE]

Damian Kądzior w Piaście Gliwice [OFICJALNIE] fot. Piast Gliwice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice ogłosił pozyskanie Damiana Kądziora.

Polski skrzydłowy związał się z Piastem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku. Nie zostało to potwierdzone, ale zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Sebastiana Staszewskiego koszt jego transferu z Eibaru wyniesie około 500 tysięcy euro.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że to właśnie Piast był najbardziej konkretny spośród wszystkich klubów, nie tylko polskich, ale i kilku zagranicznych, z którymi rozmawialiśmy. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak odpłacić się na boisku za dane mi zaufanie. Ostatnie lata pokazały, że Piast to bardzo stabilny klub, który regularnie gra w czołówce Ekstraklasy. Taki też jest mój cel - przychodzę tutaj, aby pomóc zespołowi w osiąganiu jak najlepszych wyników - powiedział 29-latek.

Kądzior wraca do Ekstraklasy po trzech latach przerwy. W tym czasie zaliczył pobyt w Dinamie Zagrzeb, Eibarze, a także Alanyasporze, do którego był ostatnio wypożyczony z Hiszpanii.

Sześciokrotny reprezentant Polski zakończył swoją przygodę z Eibarem, mając osiem występów na koncie.

Wcześniej Kądzior grał między innymi w Jagiellonii Białystok, Motorze Lublin, Dolcanie Ząbki, Wigrach Suwałki oraz Górniku Zabrze.

Lech Poznań: Dlatego Damian Kądzior nie trafił do „Kolejorza”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy