Daniele De Rossi z koronawirusem. Jest raport medyczny

Daniele De Rossi z koronawirusem. Jest raport medyczny fot. Oleksandr Osipov / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radio Kiss Kiss Napoli

Profesor Francesco Vaia, dyrektor Narodowego Instytutu Chorób Zakaźnych Lazzaro Spallanzani w Rzymie, opowiedział o stanie zdrowia Daniele De Rossiego.

W ubiegłym tygodniu 37-latek uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa w organizmie. Jego stan w ostatnim czasie nagle się pogorszył, a lekarze postanowili przyjąć początkującego trenera na oddział szpitalny.

Mistrz świata z 2006 roku znajduje się w placówce, którą w zakresie zdrowotnym zarządza profesor Francesco Vaia. Jak poinformował lekarz, Daniele De Rossi czuje się już nieco lepiej.

– Były gracz Romy trafił do nas z powodu zapalenia płuc. Jego stan jest obecnie stabilny i jesteśmy nastawienie optymistycznie – ujawnił Włoch w rozmowie z Radiem Kiss Kiss Napoli.

Członek sztabu szkoleniowego Roberto Manciniego, selekcjonera reprezentacji „Azzurrich”, to przede wszystkim legenda Romy. W tym klubie uzbierał łącznie aż 616 występów. Karierę zakończył w styczniu 2020 roku jako gracz Boca Juniors.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa pożegnała sześciu piłkarzy [OFICJALNIE] Legia Warszawa pożegnała sześciu piłkarzy [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Cracovia - Warta Poznań Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Ekstraklasa: Składy na Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk. Jest debiutant Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała. Znamy składy na mecz Ekstraklasy Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Wisła Kraków kończy sezon meczem z Piastem Gliwice: Znamy składy Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec Ekstraklasa: Składy na Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy