Danielewicz odchodzi ze Śląska

Danielewicz odchodzi ze Śląska
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Przegląd Sportowy

Krzysztof Danielewicz przejdzie testy medyczne w Górniku Łęczna.

Środkowy pomocnik, będący zawodnikiem wrocławskiej drużyny od lipca 2014 roku, ma zostać wypożyczony do "Brunatnych" na najbliższe pół roku. Po sprowadzeniu Ryoty Morioki i Andrása Gosztonyiego jego pozycja w zespole prowadzonym przez Romualda Szukiełowicza uległa znacznemu osłabieniu.

Ponadto, Danielewicz ma za sobą słabą rundę jesienną. Łącznie wystąpił on w 14 meczach, w których zanotował jedną asystę (w meczu 2. rundy Pucharu Polski z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn).

Będzie to drugie zimowe wzmocnienie drużyny Jurija Szałatowa. Wcześniej dołączył do niej Hiszpan Marquitos, który w 2015 roku reprezentował barwy Miedzi Legnica.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy