Danielewicz odchodzi ze Śląska

Danielewicz odchodzi ze Śląska
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Przegląd Sportowy

Krzysztof Danielewicz przejdzie testy medyczne w Górniku Łęczna.

Środkowy pomocnik, będący zawodnikiem wrocławskiej drużyny od lipca 2014 roku, ma zostać wypożyczony do "Brunatnych" na najbliższe pół roku. Po sprowadzeniu Ryoty Morioki i Andrása Gosztonyiego jego pozycja w zespole prowadzonym przez Romualda Szukiełowicza uległa znacznemu osłabieniu.

Ponadto, Danielewicz ma za sobą słabą rundę jesienną. Łącznie wystąpił on w 14 meczach, w których zanotował jedną asystę (w meczu 2. rundy Pucharu Polski z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn).

Będzie to drugie zimowe wzmocnienie drużyny Jurija Szałatowa. Wcześniej dołączył do niej Hiszpan Marquitos, który w 2015 roku reprezentował barwy Miedzi Legnica.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy