Danilo Pereira do Romy, Giovani Lo Celso do Lyonu, a Tanguy Ndombele do PSG?! Możliwe domino transferowe

Danilo Pereira do Romy, Giovani Lo Celso do Lyonu, a Tanguy Ndombele do PSG?! Możliwe domino transferowe fot. Paris Saint-Germain
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | RMC Sport | Santi Aouna.

Danilo Pereira został zaoferowany Romie, Giovani Lo Celso trafił na celownik Olympique’u Lyon, a Tanguy Ndombele ciągle jest przedmiotem rozmów między Tottenhamem Hotspur a Paris Saint-Germain. Operacje właśnie w tej kolejności mogą dojść do skutku na finiszu okna – podaje Fabrizio Romano.

Gdy mercato zmierza do końca, kluby kombinują, jak wykorzystać ostatnie dni do wzmocnienia swoich kadr. W tym czasie może dojść aż do trzech transferów pomocników, w których to transakcje byłyby bezpośrednio od siebie zależne.

Wobec fiaska z udziałem Juniora Diny Ebimbe, paryżanie muszą pozbyć się kogoś innego, aby zrobić miejsce w budżecie płacowym oraz kadrze dla Tanguya Ndombele.

Tym kimś może być Danilo Pereira, który został właśnie zaoferowany Romie. „Wilki” rozważają kandydaturę 30-letniego defensywnego pomocnika lub stopera.

W międzyczasie Olympique Lyon rozpoczął pracę nad zastąpieniem odchodzącego do Newcastle United Bruno Guimarãesa. Jedną z opcji jest Giovani Lo Celso.

„Koguty” nie wyklucza odejście Argentyńczyka, ale chcą płatnego wypożyczenia, w którym to Francuzi wezmą na siebie pełne wynagrodzenie.

Tym sposobem w ciągu trzech najbliższych dni mogą zostać przeprowadzone trzy ciekawe operacje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy