Danilo Pereira do Romy, Giovani Lo Celso do Lyonu, a Tanguy Ndombele do PSG?! Możliwe domino transferowe

Danilo Pereira do Romy, Giovani Lo Celso do Lyonu, a Tanguy Ndombele do PSG?! Możliwe domino transferowe fot. Paris Saint-Germain
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | RMC Sport | Santi Aouna.

Danilo Pereira został zaoferowany Romie, Giovani Lo Celso trafił na celownik Olympique’u Lyon, a Tanguy Ndombele ciągle jest przedmiotem rozmów między Tottenhamem Hotspur a Paris Saint-Germain. Operacje właśnie w tej kolejności mogą dojść do skutku na finiszu okna – podaje Fabrizio Romano.

Gdy mercato zmierza do końca, kluby kombinują, jak wykorzystać ostatnie dni do wzmocnienia swoich kadr. W tym czasie może dojść aż do trzech transferów pomocników, w których to transakcje byłyby bezpośrednio od siebie zależne.

Wobec fiaska z udziałem Juniora Diny Ebimbe, paryżanie muszą pozbyć się kogoś innego, aby zrobić miejsce w budżecie płacowym oraz kadrze dla Tanguya Ndombele.

Tym kimś może być Danilo Pereira, który został właśnie zaoferowany Romie. „Wilki” rozważają kandydaturę 30-letniego defensywnego pomocnika lub stopera.

W międzyczasie Olympique Lyon rozpoczął pracę nad zastąpieniem odchodzącego do Newcastle United Bruno Guimarãesa. Jedną z opcji jest Giovani Lo Celso.

„Koguty” nie wyklucza odejście Argentyńczyka, ale chcą płatnego wypożyczenia, w którym to Francuzi wezmą na siebie pełne wynagrodzenie.

Tym sposobem w ciągu trzech najbliższych dni mogą zostać przeprowadzone trzy ciekawe operacje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy