Danny Rose o krok od nowego klubu

Danny Rose o krok od nowego klubu fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolò Schira | Twitter

Danny Rose uzgodnił warunki indywidualnej umowy z Watfordem, o czym poinformował na Twitterze Nicolò Schira.

Umowa Danny'ego Rose'a z Tottenhamem wygasa 30 czerwca 2021 roku i nie zostanie przedłużona. Oznacza to, że od lipca będzie on do wzięcia za darmo.

Wydaje się, że 30-latek nie będzie długo rozglądał się za nowym klubem. Tak przynajmniej twierdzi Nicolò Schira.

Jego zdaniem lada dzień powinien on przejść testy medyczne. Po nich podpisze kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Ma on zawierać opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Dla lewego defensora będzie to powrót do beniaminka Premier League. W barwach tej ekipy występował w rundzie wiosennej sezonu 2009/2010.

W poprzednim sezonie Rose nie miał szanse na grę w pierwszej drużynie. Występował wyłącznie w zespole rezerw.

Urodzony w Doncaster zawodnik będzie piątym letnim wzmocnieniem ekipy z Vicarage Road. Wcześniej informowano o transferach takich piłkarzy jak Imrân Louza, Mattie Pollock, Kwadwo Baah oraz Ashley Fletcher.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy