Darmian alternatywą dla Interu?

Darmian alternatywą dla Interu? fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Matteo Darmian znajduje się na celowniku Interu Mediolan.

W ostatnich dniach mówiło się, że Antonio Conte będzie szukał wzmocnień na bokach obrony. Na jego radarze znalazł się Marcos Alonso. Okazuje się jednak, że z przeprowadzką Hiszpana do Włoch może być problem, ponieważ Chelsea oczekuje za swojego defensora kwotę rzędu 30 milionów funtów.

Lider Serie A na pewno postara się zbić tę cenę. Jeśli jednak misja zakończy się niepowodzeniem, to działacze muszą mieć jakąś alternatywę. Z tego względu zastanawiają się nad kandydaturą Matteo Darmiana.

30-latek pod koniec letniego okna transferowego wrócił na Półwysep Apeniński, by wzmocnić Parmę. W tej drużynie powoli zaczyna wracać do dawnej dyspozycji. Nie dziwi zatem fakt, że rozglądają się za nim wyżej notowane zespoły.

Co warte podkreślenie, zwolennikiem Włocha na Giuseppe Meazza jest Antonio Conte. Ewentualna kwota transakcji nie jest znana. Wiadomo natomiast, że w całą operację w ramach rozliczenia może zostać włączony Federico Dimarco.

Darmian rozegrał w bieżącym sezonie jedenaście ligowych spotkań. Na jego dorobek składa się asysta.

Kontrakt wiąże go z Parmą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy