Darmian alternatywą dla Interu?

Darmian alternatywą dla Interu? fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Matteo Darmian znajduje się na celowniku Interu Mediolan.

W ostatnich dniach mówiło się, że Antonio Conte będzie szukał wzmocnień na bokach obrony. Na jego radarze znalazł się Marcos Alonso. Okazuje się jednak, że z przeprowadzką Hiszpana do Włoch może być problem, ponieważ Chelsea oczekuje za swojego defensora kwotę rzędu 30 milionów funtów.

Lider Serie A na pewno postara się zbić tę cenę. Jeśli jednak misja zakończy się niepowodzeniem, to działacze muszą mieć jakąś alternatywę. Z tego względu zastanawiają się nad kandydaturą Matteo Darmiana.

30-latek pod koniec letniego okna transferowego wrócił na Półwysep Apeniński, by wzmocnić Parmę. W tej drużynie powoli zaczyna wracać do dawnej dyspozycji. Nie dziwi zatem fakt, że rozglądają się za nim wyżej notowane zespoły.

Co warte podkreślenie, zwolennikiem Włocha na Giuseppe Meazza jest Antonio Conte. Ewentualna kwota transakcji nie jest znana. Wiadomo natomiast, że w całą operację w ramach rozliczenia może zostać włączony Federico Dimarco.

Darmian rozegrał w bieżącym sezonie jedenaście ligowych spotkań. Na jego dorobek składa się asysta.

Kontrakt wiąże go z Parmą do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [05/08/2021] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy