David Moyes skompromitował się we Frankfurcie i został ukarany czerwoną kartką [WIDEO]

West Ham United w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Europy przegrał z Eintrachtem Frankfurt 0:1 i pożegnał się z rozgrywkami. Sędzia zawodów pokazał dwie czerwone kartki, a jedną z nich obejrzał David Moyes, menedżer „Młotów”.

Londyńczycy w pierwszym spotkaniu ponieśli porażkę w stosunku 1:2 i dziś zamierzali odrobić stratę, aby móc zagrać w finale. Ich plany już na początku zawodów pokrzyżował Aaron Cresswell.

Defensor w 19. minucie został ukarany czerwoną kartką. Jesús Gil Manzano po konsultacji z sędziami VAR dopatrzył się przewinienia Anglika na czerwoną kartkę i tym samym wyrzucił zawodnika z boiska.

Nie minęło dziesięć minut od tego wydarzenia, a gospodarze już wyszli na prowadzenie. Trafienie zanotował Rafael Borré, pokonując Alphonse’a Areolę, który w tych rozgrywkach występuje kosztem Łukasza Fabiańskiego.

Przez resztę spotkania goście próbowali złapać kontakt z rywalem, lecz to się im nie udawało. Dodatkowo frustrował ich fakt, że Niemcy grają na czas.

W 69. minucie David Moyes zaprotestował przeciwko temu procederowi w dość "oryginalny" sposób. Gdy piłka znalazła się w okolicach ławki rezerwowych Eintrachtu Frankfurt, Szkot poprosił chłopca od podawanie piłki o jej przekazanie. Następnie złapał futbolówkę w ręce i kopnął z całych sił. Niewiele brakowało, aby trafił wspomnianego chłopca w głowę.

Za niesportowe zachowanie menedżer „Młotów” obejrzał czerwoną kartkę. Jego zespół ostatecznie nie zdołał choćby wyrównać i odpadł z Ligi Europy.

W finale „Orły” zmierzą się z Rangers FC, które pokonało niespodziewanie RB Lipsk 3:1.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”