David Silva z zawrotną ofertą

David Silva z zawrotną ofertą fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

David Silva otrzymał lukratywną propozycję ze strony jednego z zespołów z Arabii Saudyjskiej. Doświadczony zawodnik miałby do niego dołączyć latem po wygaśnięciu umowy z Realem Sociedad - poinformował Álvaro de Grado z Relevo.com.

Ofensywny pomocnik zakończył w połowie 2020 roku wieloletni i zarazem udany pobyt w Manchesterze City na rzecz zaliczenia powrotu do rodzimej Hiszpanii, gdzie związał się z Realem Sociedad.

Doświadczony zawodnik nie potrzebował następnie zbyt wiele czasu, by stać się wyróżniającym graczem w szeregach ekipy z Kraju Basków, pomimo zaawansowanego wieku, jak na piłkarza.

I teraz po świętowaniu już 37. urodzin może zaliczyć jeszcze jeden transfer w karierze, gdyż otrzymał zawrotną ofertę ze strony jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej, o czym poinformował Álvaro de Grado z Relevo.com.

Nazwa drużyny nie została na razie ujawniona, ale sam David Silva nie będzie się śpieszył z zaakceptowaniem lub odrzuceniem propozycji, ponieważ zadomowił się wraz z rodziną w San Sebastián i z chęcią przedłużyłby wygasający kontrakt.

Na razie były reprezentant Hiszpanii nie otrzymał żadnej oferty ze strony Realu Sociedad, co mimo wszystko nie budzi w nim dużego niepokoju na temat najbliższej przyszłości.

Ten okres zawieszenia może spróbować wykorzystać Garry Cook do przekonania ofensywnego pomocnika do letniej przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej.

Obecnie pełni on funkcję prezesa i dyrektora generalnego Saudi Pro League, a w przeszłości w latach 2008-2011 był dyrektorem wykonawczym Manchesteru City. Odpowiadał więc za sprowadzenie Davida Silvy na Etihad Stadium z Valencii po mundialu w 2010 roku.

37-letni zawodnik wystąpił w 20 spotkaniach w tym sezonie, notując w nich dwa trafienia i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy