David Silva z zawrotną ofertą

David Silva z zawrotną ofertą fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Relevo.com

David Silva otrzymał lukratywną propozycję ze strony jednego z zespołów z Arabii Saudyjskiej. Doświadczony zawodnik miałby do niego dołączyć latem po wygaśnięciu umowy z Realem Sociedad - poinformował Álvaro de Grado z Relevo.com.

Ofensywny pomocnik zakończył w połowie 2020 roku wieloletni i zarazem udany pobyt w Manchesterze City na rzecz zaliczenia powrotu do rodzimej Hiszpanii, gdzie związał się z Realem Sociedad.

Doświadczony zawodnik nie potrzebował następnie zbyt wiele czasu, by stać się wyróżniającym graczem w szeregach ekipy z Kraju Basków, pomimo zaawansowanego wieku, jak na piłkarza.

I teraz po świętowaniu już 37. urodzin może zaliczyć jeszcze jeden transfer w karierze, gdyż otrzymał zawrotną ofertę ze strony jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej, o czym poinformował Álvaro de Grado z Relevo.com.

Nazwa drużyny nie została na razie ujawniona, ale sam David Silva nie będzie się śpieszył z zaakceptowaniem lub odrzuceniem propozycji, ponieważ zadomowił się wraz z rodziną w San Sebastián i z chęcią przedłużyłby wygasający kontrakt.

Na razie były reprezentant Hiszpanii nie otrzymał żadnej oferty ze strony Realu Sociedad, co mimo wszystko nie budzi w nim dużego niepokoju na temat najbliższej przyszłości.

Ten okres zawieszenia może spróbować wykorzystać Garry Cook do przekonania ofensywnego pomocnika do letniej przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej.

Obecnie pełni on funkcję prezesa i dyrektora generalnego Saudi Pro League, a w przeszłości w latach 2008-2011 był dyrektorem wykonawczym Manchesteru City. Odpowiadał więc za sprowadzenie Davida Silvy na Etihad Stadium z Valencii po mundialu w 2010 roku.

37-letni zawodnik wystąpił w 20 spotkaniach w tym sezonie, notując w nich dwa trafienia i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Dlatego nie ma jeszcze werdyktu w sprawie skandalu na meczu Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy