David Villa kupił klub piłkarski

David Villa kupił klub piłkarski fot. lev radin / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Información.es

David Villa, były piłkarz Valencii czy FC Barcelony, kupił Racing Club de Fútbol Benidorm.

Były świetny napastnik spędził na Estadio Mestalla pięć lat, od 2005 do 2010 roku, rozwijając skrzydła na tyle, że zgłosiła się po niego FC Barcelona.

Jego 129 goli w 226 meczach do dzisiaj daje mu trzecie miejsce w historycznej klasyfikacji strzelców „Nietoperzy”, a Hiszpan, mimo zakończenia kariery piłkarskiej, nadal jest czuły na to, co dzieje się w Walencji.

Idąc tym tropem, jak informuje Información.es, David Villa poprzez należącą do niego DV7 Soccer Academy kupił Racing Club de Fútbol Benidorm.

Klub ten aktualnie rozgrywa swoje spotkania w szóstej klasie rozgrywkowej, rywalizując w Regional Preferente we Wspólnocie Walenckiej.

41-latek wszedł w posiadanie pakietu większościowego i to on jest tym samym prawowitym właścicielem ekipy.

Villa już teraz angażuje się w działalność kilku dużych akademii młodzieżowych, które zlokalizowane są w Madrycie, Nowym Jorku, Tokio, San Diego czy Puerto Rico.

Główny cel mistrz świata z 2010 roku to wprowadzenie Racingu Club de Fútbol Benidorm na możliwie najwyższy szczebel rozgrywkowy w Hiszpanii.

W przeszłości 98-krotny reprezentanta „La Furia Roja” występował w Atlético Madryt czy New York City. Na swoim koncie ma on medal za wygraną Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy