Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Dawid Kownacki zdobył gola, a jego Fortuna Düsseldorf pokonała u siebie Darmstadt.

W piątkowy wieczór zainaugurowana została dziesiąta kolejka rozgrywek zaplecza Bundesligi. W jednym ze spotkań naprzeciw siebie stanęły jedenastki Fortuny Düsseldorf i Darmstadtu.

Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy pokonali swoich rywali w stosunku 3-2. Gol na wagę trzech punktów padł jednak dopiero w 89. minucie meczu.

Jego autorem był Dawid Kownacki, który wykorzystał fakt, że jeden z zawodników rywala złamał linię spalonego. Polak stanął oko w oko z golkiperem drużyny przeciwnej i ustalił wynik potyczki.

Warto wspomnieć, że 23-latek pojawił się na boisku raptem kilka minut wcześniej. Zmienił na nim Edgara Pribę.

Dla wychowanka poznańskiego Lecha był to drugi gol w tym sezonie.

W 84. minucie na placu gry pojawił się też inny Polak, Jakub Piotrowski.

Na obecnym etapie sezonu Fortuna plasuje się w ligowej tabeli na ósmym miejscu z dorobkiem 14 punktów. Do miejsca premiowanego awansem brakuje jej czterech „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy