Dawid Kurminowski może trafić do Ekstraklasy. „Temat jak najbardziej realny”

Dawid Kurminowski może trafić do Ekstraklasy. „Temat jak najbardziej realny” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: mkszaglebie.pl

Dawid Kurminowski znajduje się na celowniku Zagłębia Lubin, o czym informuje serwis mkszaglebie.pl.

Zagłębie Lubin spisuje się od początku tego sezonu naprawdę pozytywnie, bo ekipa prowadzona przez Piotra Stokowca zgromadziła do tej pory na swoim koncie osiem punktów. Wydaje się, że celem jest spokojne miejsce w środku tabeli.

Mówi się jednak, że do realizacji tych zamiarów potrzebne są jeszcze jakieś nowe twarze. Trener liczy, że wkrótce uda się zakontraktować nowego środkowego napastnika, o czym mówił zresztą po starciu z Miedzią Legnica (1-0).

Niewykluczone, że do drużyny z Dolnego Śląska trafi Polak, o czym informuje serwis mkszaglebie.pl, bo według ustaleń pod uwagę brana jest kandydatura Dawida Kurminowskiego.

23-latek od roku jest związany z Aarhus, gdzie trafił rok temu za milion euro. Do tej pory jednak w Danii furory nie zrobił, dlatego mówi się o jego odejściu.

Niedawno chęć pozyskania go deklarowała Legia Warszawa, ale do stolicy trafi prawdopodobnie Carlitos. W takim wypadku przenosiny do Zagłębia wydają się interesującym posunięciem. W grę wchodzi prawdopodobnie roczne wypożyczenie.

Kurminowski od początku swojego pobytu w Skandynawii rozegrał 31 meczów, a jego dorobek to trzy gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy