De Telegraaf: Ajax znalazł następcę De Jonga. Okazja!

De Telegraaf: Ajax znalazł następcę De Jonga. Okazja!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: De Telegraaf

Według najnowszych wieści Ajax jest już o krok od pozyskania Răzvana Marina, potencjalnego następcy Frenkiego do Jonga. Przypomnijmy, że Holender latem trafi do Barcelony.

21-latek dołączy do „Dumy Katalonii” za 75 milionów euro kwoty podstawowej, do której w przyszłości będą mogły zostać doliczone bonusy w wysokości maksymalnie 11 milionów euro. Dzięki temu amsterdamczycy otrzymają ogromny zastrzyk gotówki, którą częściowo będą mogli przeznaczyć na pozyskanie następcy reprezentanta Holandii.

Tymczasem „De Telegraaf” poinformował, że Ajax zbliża się do zawarcia całkowitego porozumienia w sprawie angażu Răzvana Marina. 22-latek od dwóch lat gra w Standardzie Liège i już teraz określany jest jako wielki talent rumuńskiej piłki. 

Transfer środkowego pomocnika ma zamknąć się w kwocie około 12 milionów euro. Część tej sumy powędruje do byłego klubu Rumuna, a to za sprawą posiadanych praw do procentu z kwoty jego przyszłych przenosin. Na 22-letniego zawodnika czeka już pięcioletni kontrakt i jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to właśnie 15-krotny reprezentanta swojego kraju na arenie międzynarodowej będzie następcą De Jonga.

W obecnym sezonie może się on pochwalić pięcioma trafieniami i sześcioma asystami w 37 rozegranych spotkaniach w koszulce klubowej. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Miroslav Klose też chce odejść z Bayernu Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Real Madryt w kryzysowej sytuacji - kolejna absencja. Dostępnych tylko 12 zawodników z pola z pierwszego zespołu [OFICJALNIE] Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Szachtar Donieck sprowadza jednego z najlepszych trenerów w Serie A?! Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] Bayern Monachium wydał zdecydowane oświadczenie w sprawie Hansiego Flicka [OFICJALNIE] POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! POTWIERDZONE: Klimala odchodzi z Celticu. Spory transfer! Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze” Manchester City: De Bruyne znowu kontuzjowany. „Nie wygląda to dobrze”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy