De Telegraaf: Van Gaal wybrał napastnika. Za 37 milionów!
2016-01-04 19:51:15; Aktualizacja: 9 lat temu
Manchester United jest gotowy wydać ogromną sumę na Romelu Lukaku.
Według holenderskiego dziennika "De Telegraaf", reprezentant Belgii stanowi główny cel Louisa van Gaala w zimowym okienku. Lukaku w obecnym sezonie strzelił już 15 goli i jest nie tylko liderem ofensywy Evertonu, ale i całej Premier League (tyle samo goli ma również Jamie Vardy).
22-latek ma jednak kosztować "Czerwone Diabły" ogromne pieniądze. Mówi się, że klub z Old Trafford będzie musiał wydać ok. 37 milionów funtów.
W przeszłości napastnik był już bohaterem wielkich transferów. Z Anderlechtu do Chelsea przeszedł za 15 milionów, z kolei Everton musiał zapłacić za niego 25 milionów funtów. Popularne










![Złoty But: Erling Braut Haaland i Kylian Mbappé idą łeb w łeb [TOP 15]](img/photos/97420/170x113/rodri-haaland.jpg)
![Kontrowersja z udziałem Jana Bednarka. Ten gol powinien zostać uznany? [WIDEO]](img/photos/112284/170x113/bednarek.jpg)






![Złoty But: Erling Braut Haaland i Kylian Mbappé idą łeb w łeb [TOP 15]](img/photos/97420/90x60/rodri-haaland.jpg)
![Kontrowersja z udziałem Jana Bednarka. Ten gol powinien zostać uznany? [WIDEO]](img/photos/112284/90x60/bednarek.jpg)






![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/170x113/ermal-krasniqi.jpg)



