Decyzja w sprawie Kessié

Decyzja w sprawie Kessié
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Libero | The Guardian

Atalanta odpowiedziała na ofertę Chelsea w sprawie Francka Kessié.

Iworyjczyk jest jednym z głównych objawień rewelacji obecnego sezonu Serie A, Atalanty. 20-latek świetnie rozpoczął rozgrywki i przebojem wdarł się do pierwszego składu "La Dei", a jego solidne występy w środku pola wzbudziły zainteresowanie największych klubów. O piłkarza pytały już między innymi Juventus i Napoli, a kilka dni temu ofertę złożyła Chelsea. Atalanta zdążyła już odpowiedzieć Anglikom.

"The Blues" proponowali za młodą gwiazdę "Orobicich" 25 milionów euro. Zdaniem Włochów nie jest to jednak wystarczająca oferta, a co więcej, uznają, ze piłkarz jest na razie nie na sprzedaż. "The Guardian" oraz "Libero" są zgodne - "Nerazzurri" chcą poczekać na dalszy rozwój Iworyjczyka i wzrost jego wartości, by latem sprzedać go za co najmniej 40 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy