Demba Ba do Arsenalu?

Demba Ba do Arsenalu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC

Arsenal szuka wzmocnień w ostatnim dniu okna transferowego. Klub z Emirates Stadium złożył zapytanie o wypożyczenie napastnika Chelsea Londyn – Demba Ba.

Po przybyciu na Stamford Bridge Samuela Eto’o były napastnik Newcastle będzie miał jeszcze większe problemy ze znalezieniem sobie miejsca w pierwszym składzie „The Blues”. Arsenal natomiast, wobec poważnej kontuzji Lukasa Podolskiego, poszukuje na gwałt wzmocnień w ofensywie, gdyż nominalnym napastnikiem w kadrze „Kanonierów” jest obecnie jedynie Olivier Giroud.

Demba Ba przybył do Chelsea w zimowej przerwie podpisując 3,5-letni kontrakt. W Newcastle United był czołowym strzelcem, jednak w Londynie nie potrafił utrzymać wysokiej formy. W 26 meczach rozegranych dla londyńskiego zespołu strzelił zaledwie sześć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy