Demba Ba: Odchodzę z Chelsea

Demba Ba: Odchodzę z Chelsea
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sunday People

Demba Ba jest gotowy na transfer w letnim oknie, co zadeklarował w rozmowie z "Sunday People".

- Planuję odejść z Chelsea. Chcę grać pełne 90 minut w maksymalnej liczbie gier i cieszyć się grą. Nie zdziałałem wiele w tym sezonie i nie sądzę, że moja sytuacja może się zmienić. Mogę wyobrazić sobie siebie w PSG. Nawet pomimo tego, że sprawy wyglądają teraz tak, że Francuzi szukają raczej zawodników za 50 milionów funtów, aniżeli 10 - powiedział Senegalczyk.
 
- Ale jeśli PSG szuka kogoś do gry ze Zlatanem, jestem człowiekiem dla nich. Prędzej czy później ten klub wygra Ligę Mistrzów, i to nie raz
 
- Jose Mourinho nigdy nie wyjaśnił mi swoich decyzji. Jestem szczerze zaskoczony swoją cierpliwością. W początkach kariery nie wytrzymałbym nerwowo.
 
28-letni napastnik w Chelsea gra od minionego roku. W tym sezonie w lidze zaliczył zaledwie trzy trafienia w 15 występach. W Lidze Mistrzów strzelił jednak niezwykle ważną bramkę - na wagę awansu w meczu właśnie ze wspomnianym Paris Saint-Germain.
Więcej na temat: Anglia Demba Ba Chelsea FC Senegal

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy