Denis Suárez odrzucił ofertę West Hamu. Czeka na ruch Arsenalu?!

Denis Suárez odrzucił ofertę West Hamu. Czeka na ruch Arsenalu?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Mirror | Daily Mail | Daily Express

Angielskie media poinformowało, że Denis Suárez odrzuca kolejne oferty, ponieważ czeka na tę konkretną, z Emirates Stadium.

Od kilkunastu dni angielscy oraz hiszpańscy dziennikarze przekazują, że Suárez zmieni klub podczas styczniowego okna transferowego. Pierwotnie miało to nastąpić wraz z końcem ubiegłego tygodnia i choć nadeszły oferty z Anglii, zostały one odrzucone. Powód? Środkowy pomocnik czeka na propozycję dołączenia do Arsenalu. 

O angaż byłego zawodnika Sevilli zabiega Unai Emery, menedżer „Kanonierów”, która naciska na władze klubu, by zdecydowały się one przeznaczyć na 25-latka oczekiwane przez Barcelonę około 23 miliony euro.

Taką kwotę zaoferował już West Ham United, lecz Suárez nie chce się do niego przenieść. To skłoniło władze „Młotów” do obrania nowego celu, którym według angielskich mediów jest zawodnik Interu Mediolan, Gabigol. W tym przypadku jednak na przeszkodzie stanie najprawdopodobniej pozwolenia na pracę na Wyspach Brytyjskich.

Obecnie Arsenal analizuje sytuację środkowego pomocnika „Dumy Katalonii” i w grę wchodzić ma wypożyczenie z przymusowym wykupem po zakończeniu sezonu. 

W bieżącej kampanii jednokrotny reprezentant „La Furia Roja” rozegrał sześć spotkań i strzelił dwa gole. Jego umowa wygasa za półtora roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy