Denis Suárez szantażowany przez Barcelonę?!

Denis Suárez szantażowany przez Barcelonę?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cadena SER

Hiszpańskie media donoszą, że FC Barcelona wywiera spore naciski na Denisa Suáreza, który wciąż nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości.

To, że 25-latek opuści Camp Nou, było pewne od dawna. Zawodnik nie mógł znaleźć wspólnego języka z Ernesto Valverde, trenerem drużyny, dlatego też zakomunikował klubowi swoje zamiary. Władze Katalończyków szybko wyceniły gracza, a do siedziby wielokrotnych mistrzów Hiszpanii zaczęły napływać pierwsze oferty.

Środkowy pomocnik niemal od razu odrzucił propozycję przenosin do West Hamu, choć spełniała ona wymagania „Blaugrany”, która oczekuje 20 milionów euro. Jednokrotnemu reprezentantowi Hiszpanii marzy się bowiem transfer do Arsenalu. Problem w tym, że „Kanonierzy” podczas styczniowego okna transferowego nie dysponują odpowiednimi środkami, by sfinalizować transakcję. W grę zatem wchodzi wypożyczenie.

I tutaj zaczynają się schody. Jak poinformowali dziennikarze radia SER, w zamian za zgodę na wypożyczenie Barcelona żąda od zawodnika przedłużenia umowy o kolejny sezon.

Są też inne opcje. Mianowicie, transfer definitywny za kwotę 20 milionów euro do Sevilli lub Realu Betis. Suárez preferuje jednak przenosiny do Premier League. 

Jeśli 25-latek nie wybierze jednej z trzech przedstawionych propozycji, Katalończycy mają być gotowi do tego, by oddzielić go od pierwszego zespołu aż do końca bieżącego sezonu. Dodajmy, że jak dotąd środkowy pomocnik pojawiał się na boisko osiem razy. Swoją obecność zaznaczył dwoma golami i asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy