Derby Londynu o Sandera Berge. Sheffield wyceniło swojego asa

Derby Londynu o Sandera Berge. Sheffield wyceniło swojego asa fot. Sheffield United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Express

Sheffield United dokonało wyceny Sandera Berge, którym interesują się większe kluby Premier League.

Po 28 seriach gier w ramach Premier League, Sheffield United zamyka ligową tabelę. W tej chwili nie ma przesłanek ku temu, by zespół zdołał się utrzymać.

Z tego też powodu jasne wydaje się, że z drużyną pożegna się kilka wartościowych graczy. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o Sanderze Berge.

Pomimo słabej dyspozycji całej drużyny, Norweg zbierał niezłe recenzje. Co więcej, od dłuższego czasu znajduje się on w kręgu zainteresowań zamożniejszych klubów. Od drugiej połowy grudnia zmaga się jednak z kontuzją.

Nie przeszkadza to jednak niektórym podmiotom w tym, by nadal przyglądać się sytuacji zawodnika. Pomimo absencji zainteresowanie usługami 23-latka nadal przejawiają dwie ekipy ze stolicy, a więc Arsenal i Tottenham.

Świadome tego Sheffield United postanowiło dokonać wyceny swojego piłkarza. Jeśli ktoś zatem zdecyduje się go pozyskać, to musi być gotów na to, że trzeba będzie wyłożyć na ten ruch nieco ponad 22 miliony funtów.

Urodzony w Bærum zawodnik rozegrał w tym sezonie 14 spotkań. Jego dorobek to gol i asysta.

Umowa wiąże go natomiast z Sheffield United do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy