Derby Londynu o Sandera Berge. Sheffield wyceniło swojego asa

Derby Londynu o Sandera Berge. Sheffield wyceniło swojego asa fot. Sheffield United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Express

Sheffield United dokonało wyceny Sandera Berge, którym interesują się większe kluby Premier League.

Po 28 seriach gier w ramach Premier League, Sheffield United zamyka ligową tabelę. W tej chwili nie ma przesłanek ku temu, by zespół zdołał się utrzymać.

Z tego też powodu jasne wydaje się, że z drużyną pożegna się kilka wartościowych graczy. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o Sanderze Berge.

Pomimo słabej dyspozycji całej drużyny, Norweg zbierał niezłe recenzje. Co więcej, od dłuższego czasu znajduje się on w kręgu zainteresowań zamożniejszych klubów. Od drugiej połowy grudnia zmaga się jednak z kontuzją.

Nie przeszkadza to jednak niektórym podmiotom w tym, by nadal przyglądać się sytuacji zawodnika. Pomimo absencji zainteresowanie usługami 23-latka nadal przejawiają dwie ekipy ze stolicy, a więc Arsenal i Tottenham.

Świadome tego Sheffield United postanowiło dokonać wyceny swojego piłkarza. Jeśli ktoś zatem zdecyduje się go pozyskać, to musi być gotów na to, że trzeba będzie wyłożyć na ten ruch nieco ponad 22 miliony funtów.

Urodzony w Bærum zawodnik rozegrał w tym sezonie 14 spotkań. Jego dorobek to gol i asysta.

Umowa wiąże go natomiast z Sheffield United do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy