Di Marzio: West Ham wybrał już następcę Bilicia

Di Marzio: West Ham wybrał już następcę Bilicia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio, włodarze West Hamu próbowali zatrudnić Carlo Ancelottiego. Włoch nie był jednak zainteresowany posadą, przez co londyńczycy zdecydowali się na innego szkoleniowca.

W poniedziałek działacze „Młotów” poinformowali o rozstaniu z dotychczasowym menedżerem londyńczyków, Slavenem Biliciem. Powodem ich decyzji były fatalne wyniki odnoszone przez West Ham w pierwszej części sezonu. Aktualnie drużyna zajmuje bowiem dopiero osiemnastą lokatę w tabeli Premier League.

Sprawa zwolnienia Bilicia ważyła się już od pewnego czasu. Di Marzio poinformował, że włodarzom West Hamu najbardziej zależało na tym, by jego następcą został właśnie Ancelotti, który pozostaje bez pracy, odkąd kilka tygodni temu odszedł z Bayernu. Włoch miał jednak odmówić londyńczykom.

Znakomicie poinformowany dziennikarz z Półwyspu Apenińskiego potwierdza doniesienia mediów z Wysp, sugerując, że najbliżej przejęcia West Hamu jest teraz David Moyes. Sprawa ma być w zasadzie przesądzona, a 54-latek zwiąże się z klubem umową do końca sezonu.

Ostatnim miejscem pracy Moyesa był Sunderland, z którym Anglik pożegnał się kilka miesięcy temu. Wcześniej przez ponad dziesięć lat pracował on w Evertonie, a także był odpowiedzialny za wyniki Manchesteru United oraz Realu Sociedad.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy