Diarra coraz bliżej Mediolanu
2008-02-15 18:31:19; Aktualizacja: 17 lat temu
Inter Mediolan jest coraz poważniej zainteresowany pomocnikiem Realu Madryt Mahamadou Diarrą, powiedział agent piłkarza.<Br><Br>Gwiazda Realu jest łączona z Nerazzurri już od dłuższego czasu i bardzo możliwe,(...)
Gwiazda Realu jest łączona z Nerazzurri już od dłuższego czasu i bardzo możliwe, że do transferu dojdzie już za kilka miesięcy, gdy zostanie otwarte letni okienko transferowe.
Dyrektor sportowy mistrzów Włoch Marco Branca oświadczył, że rozmowy wciąż trwają i do transferu może dojść już latem.
„Tak naprawdę zawsze wiedziałem, że tylko Inter jest klubem, który jest zainteresowany Diarrą. Nie udało się przeprowadzić transferu w styczniu, ale teraz bardzo mocno pracujemy i myślę, że w czerwcu nam się uda.” – wyjaśnił Branca.
Malijczyk na Bernabeu trafił w 2006 roku z Lyonu za 26 milionów euro. Jego kontrakt obowiązuje do 2011 roku. Jak donosi Gazzetta dello Sport Inter przygotowuje ofertę w wysokości 12 milionów euro za 26-letniego pomocnika. Włosi szukają pomocnika, który będzie partnerem dla Estebana Cambiasso.



![Senegal i Tunezja jeszcze poczekają. Nigeria z awansem do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/85728/170x113/nigeria.jpg)



![Matty Cash opuści ligowy hit [OFICJALNIE]](img/photos/97951/170x113/matty-cash.jpg)



![Senegal i Tunezja jeszcze poczekają. Nigeria z awansem do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki [WIDEO]](img/photos/85728/90x60/nigeria.jpg)



![Matty Cash opuści ligowy hit [OFICJALNIE]](img/photos/97951/90x60/matty-cash.jpg)







