Dickson Choto na testach w QPR

Dickson Choto na testach w QPR
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Herald

Według informacji największej gazety w Zimbabwe - "The Herald", Dickson Choto znajduje się na testach w spadkowiczu angielskiej Premier League, Queens Park Rangers.

Jak donosi "The Herald" Harry Redknapp widziałby Dicksona Choto w Queens Park Rangers. Angielski szkoleniowiec planuje odbudować swoją drużynę, sięgając po zawodników niekoniecznie z nazwiskiem, ale grających z poświęceniem i zaangażowaniem. W tę charakterystykę ma wpisywać się 32-letni Choto, który w pewnym stopniu przypomina Reddknapowi Christophera Sambę.

Co ciekawe Choto znajdował się w lipcu na testach w Wits University FC, czwartej drużynie ligi w RPA. Kiedy jednak dowiedział się o ofercie z Queens Park Rangers, postanowił zrezygnować z angażu w afrykańskim klubie.

32-letni obrońca z Zimbabwe przez ostatnie dziesięć lat grał w Legii Warszawa. Dwukrotnie zdobywał z nią Mistrzostwo Polski w 2006 i 2013 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy