Diego Godín może odejść latem z Cagliari Calcio

Diego Godín może odejść latem z Cagliari Calcio fot. FotoPyK
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Otra Cabeza

Diego Godín potwierdza, że otrzymał oferty z Turcji i Rosji. Cagliari ostrzegło natomiast, że „każdy zawodnik, który otrzyma odpowiednią ofertę, jest dostępny na rynku“ - donosi portal Otra Cabeza.

Były obrońca Atlético Madryt i Interu przebywa obecnie na wakacjach w Urugwaju i porozmawiał z Otra Cabeza o swojej sytuacji transferowej.

- Pozostał mi jeszcze rok kontraktu, plus opcja przedłużenia o kolejny sezon po tym czasie - powiedział Godín. - W przyszłym tygodniu wrócę na Sardynię na przedsezonowe treningi. Prezes powiedział, że klub przechodzi pewne trudności ekonomiczne, więc każdy zawodnik, który otrzyma odpowiednią ofertę, będzie dostępny na rynku - dodał.

- Działacze otrzymali ofertę z Rosji dwa lub trzy tygodnie temu, plus jeszcze jedną z Turcji, ale nikt nie zadzwonił do mnie bezpośrednio ze szczegółami. Mam w głowie Cagliari, taka jest prawda w tej sprawie na tę chwilę.

35-latek był wcześniej łączony z Beşiktaşem, który prawdopodobnie stoi za turecką propozycją, którą otrzymało Cagliari.

„Gli Isolani“ są również o krok od wysłania kolegi Godína z reprezentacji Urugwaju Nahitana Nandeza do Interu, na zasadzie wypożyczenia z opcją kupna. - To prawda, on jest w tej samej sytuacji co ja. Wpłynęła oferta i działacze ją oceniają. Cagliari nie chciałoby nikogo sprzedawać, ale niestety pandemia mocno uderzyła w małe kluby pod względem finansowym - skwitował Godín.

W zakończonym niedawno sezonie Diego Roberto Godín Leal zanotował 28 występów w Serie A. W tym czasie udało mu się zdobyć jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy