Diego Lopez na celowniku City
2008-12-22 14:38:23; Aktualizacja: 17 lat temu
Już za kilka dni rozpocznie się zimowe okno transferowe. Włodarze Manchesteru City zgodnie z zapowiedziami mają zamiar podczas niego poważnie wzmocnić swój skład. Podobno jednym z pierwszych zakupów ma być bram(...)
Włodarze The Citizens mają wielkie ambicje i aby móc skutecznie rywalizować z najlepszymi muszą pozyskać klasowego golkipera. Początkowo mówiło się, że City nie będą szukać gracza na te pozycję i zaufają młodemu Joe Hartowi. Mimo to cały czas trwały spekulacje łączące klub z Gianluigi Buffonem, który ostatecznie pozostał w Juventusie.
Teraz numerem jeden na liście życzeń ma być właśnie Lopez. Podobno cena za 27 - letniego zawodnika, którego kontrakt z klubem obowiązuje do końca czerwca 2014 roku może wynieść aż 30 milionów euro. Anglików nie przeraża jednak ta suma i są skłonni do rozmów.
Hiszpan, który pierwsze piłkarskie szlify zbierał w C.D. Lugo do Żółtej Łodzi Podwodnej trafił w 2007 roku z Realu Madryt, gdzie był zmiennikiem Ikera Casillasa.


![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)




![Robert Lewandowski strzela, FC Barcelona remisuje do przerwy z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/114420/170x113/xyz.jpg)
![Kamil Grabara wpuścił osiem bramek. To najwyższa porażka Wolfsburga w historii Bundesligi [WIDEO]](img/photos/114417/170x113/kamil-grabara.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)




![Robert Lewandowski strzela, FC Barcelona remisuje do przerwy z Realem Madryt [WIDEO]](img/photos/114420/90x60/xyz.jpg)
![Kamil Grabara wpuścił osiem bramek. To najwyższa porażka Wolfsburga w historii Bundesligi [WIDEO]](img/photos/114417/90x60/kamil-grabara.jpg)




