Djibril Sidibé ponownie w Premier League?! Porozumiał się z nowym klubem, ale musi czekać

Djibril Sidibé ponownie w Premier League?! Porozumiał się z nowym klubem, ale musi czekać fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santi Aouna

Djibril Sidibé osiągnął porozumienie z Nottingham Forest - informuje Santi Aouna. Beniaminek Premier League czeka jednak z parafowaniem umowy, bo patrzy w kierunku Serge'a Auriera.

Po awansie do Premier League Nottingham Forest przejawia ogromną aktywność na rynku transferowym. Do tej pory do zespołu prowadzonego przez Steve'a Coopera dołączyło już szesnastu zawodników i wcale nie jest powiedziane, że to koniec wzmocnień.

W tym momencie jednym z priorytetów jest sprowadzenie nowego prawego defensora.

Z tego powodu pojawiły się ostatnio informacje o zainteresowaniu usługami pozostającego obecnie bez przynależności klubowej Serge'a Auriera. Na razie jednak sam gracz się waha, bo ma też inne propozycje. Niedawno odrzucił przecież zaloty Nantes.

Jeśli jednak pojawi się opcja, to Forest na pewno z niej skorzystają, choć fakty są takie, że nie mogą czekać na niego w nieskończoność i rozglądają się za innymi opcjami. Jedną z nich stanowi Djibril Sidibé.

Francuz podobnie, jak Aurier obecnie nie ma klubu i szuka dla siebie odpowiedniego miejsca. Beniaminek Premier League to bez wątpienia ciekawa przystań.

Jak informuje Santi Aouna, 18-krotny reprezentant Francji doszedł do porozumienia z angielskim klubem w sprawie kontraktu, który może obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. W umowie znajdzie się ewentualnie opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Żeby ruch został zrealizowany, ostateczną decyzję musi podjąć Aurier. Spodziewać się można, że sprawa zostanie zamknięta do końca bieżącego tygodnia.

Jeśli Sidibé dołączy do beniaminka, będzie to jego powrót na szczebel Premier League. W przeszłości przywdziewał on bowiem trykot Evertonu.

Ostatnio natomiast grał dla AS Monaco i w poprzednim sezonie zanotował łącznie 26 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy