Djourou wypożyczony do Birmingham

Djourou wypożyczony do Birmingham
Redakcja
Redakcja
Źródło: Goal.com

Birmingham City wypożyczyło obrońcę Arsenalu Johanna Djourou do stycznia 2008 roku z opcją przedłużenia do końca sezonu. <br><br> 20-letni reprezentant Szwajacarii w Premiership wystąpił 21 razy, więc według (...)

Birmingham City wypożyczyło obrońcę Arsenalu Johanna Djourou do stycznia 2008 roku z opcją przedłużenia do końca sezonu.

20-letni reprezentant Szwajacarii w Premiership wystąpił 21 razy, więc według szefów Birmingham powinien być w stanie pomóc utrzymać się beniaminkowi w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Trener Birmingham, Steve Bruce, jest bardzo szczęśliwy, że mógł pozyskać tak utalentowanego młodego obrońcę
Więcej na temat: Anglia Szwajcaria

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy