Dlatego Zinédine Zidane nie trafi do Premier League. Emmanuel Petit wyjaśnia

Dlatego Zinédine Zidane nie trafi do Premier League. Emmanuel Petit wyjaśnia fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Zinédine Zidane był w ostatnim czasie łączony z przenosinami do Tottenhamu lub Chelsea. Emmanuel Petit twierdzi jednak, że do tego nie dojdzie, a powód jest prozaiczny.

Tottenham i Chelsea dokonały niedawno roszad na ławkach trenerskich. Obecnie u sterów obu tych ekip są szkoleniowcy tymczasowi, a w tle trwają poszukiwania następców.

Grono kandydatów na razie jest dosyć obszerne, a w niektórych spekulacjach przewija się nazwisko Zinédine'a Zidane'a.

Francuz pozostaje bez pracy od czerwca 2021 roku po tym, jak rozstał się z Realem Madryt. Od tamtej pory łączono go z wieloma projektami, ale on konsekwentnie odmawiał.

Czy istnieje możliwość, by przejął wkrótce którąś z londyńskich drużyn? Na ten temat wypowiedział się znajomy 50-latka Emmanuel Petit.

- Już teraz mogę wam powiedzieć, że nic z tego nie będzie. Wiecie dlaczego? Bo on po prostu nie mówi po angielsku - stwierdził.

- Znam Zidane'a od wieków i wiem, w jaki sposób zarządza zespołem. Chce być blisko ze swoimi zawodnikami i swobodnie się z nimi porozumiewać. Komunikacja to priorytet. Nie będzie przecież chodził z tłumaczem - dodał.

Tottenham to obecnie piąta, a Chelsea jedenasta ekipa Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy